نتایج جستجو برای عبارت :

I owe you an apology

قبل از از انتشار متن اصلی این پست بایستی عرض کنم که از جنایات آل سعود تنها تخریب بقیع نبوده بلکه ایشان چندده فقره تخریب طی سالهای مختلف در مدینه صورت داده اند و حتی در عتبات عالیات، که ویرانی بارگاه با عظمت سیدالشهدا نیز از جمله اقدامات ایشان به شمار می رود.
عذرخواهی یک #تکفیری_راه_یافته:
محمد العنزی از وهابیون پس از روی برگرداندن از مذهب تکفیری سلفی، و ضمن عذرخواهی از شیعیان به دلیل اقدامات سابق خود در تکفیر آنها گفت:
ادامه مطلب
سلام هیک عزیزم. 
حالت چه طور است؟
از آخرین نامه‌ای که برایت نوشتم، دقیقا یک ماه می‌گذرد. زیاد است نه؟ یادم نمی‌آید تا به حال این همه بین نامه‌ها فاصله افتاده باشد.
مقصر تو نیستی هیک، تقصیر من است. این زمان را احتیاج داشتم که با خودم و احساسم کنار بیایم. هیک، من هنوز نمی‌توانم حسم به تو را نام‌گذاری کنم. واقعا نمی‌توانم. 
حتی چند روزی دیگر نمی‌خواستم برایت بنویسم. می‌خواستم فراموشت کنم. اما نتوانستم.
فکر کردم، با خودم گفتم صبر می‌کنم. من ک
Update 2: Another quick edit to include the answer to a fair question from another commenter, which I'm sure others will be asking as well. The title is the same with the exception of the Updated tag for a couple of reasons. This article has been shared (and in several cases, reposted by some people claiming it as theirs) around the Internet over the last six years. In order to make sure people know this is the original version of the article and to avoid other issues and confusion with attribution, I can't change the title. The other reason is that the content of the article itself has not changed, other than the Update added below this section and updated links, since ones used previously were broken. I hope that explains a bit, please feel free to ask me any questions!Update 1: Hey, dea
روزها چاقو شده اند ، نوک تیز و بُرنده ... شب ها ... شب ها سنگین تر از پیشند ، کُشنده و از بین بَرنده . 
من انگار وجود ندارم... نیستم ... محو شده ام . گهگاه شبحی هستم که در راهروهای اداره ، در فاصله ی کوتاه ِ اتاق خواب و آشپزخانه مسیری معلوم را در نامعلوم ترین حالات درونی ام طی می کنم . دیر متوجه بوق ماشین ها می شوم و با فحش های رکیک راننده ها به خود می آیم . نگاهم مات است این را از تذکرهای دیگران از حمل ِ بر بی توجه بودنم به حرف های شان می فهمم . به جلسه ای م
روزها چاقو شده اند ، نوک تیز و بُرنده ... شب ها ... شب ها سنگین تر از پیشند ، کُشنده و از بین بَرنده . 
من انگار وجود ندارم... نیستم ... محو شده ام . گهگاه شبحی هستم که در راهروهای اداره ، در فاصله ی کوتاه ِ اتاق خواب و آشپزخانه مسیری معلوم را در نامعلوم ترین حالات درونی ام طی می کنم . دیر متوجه بوق ماشین ها می شوم و با فحش های رکیک راننده ها به خود می آیم . نگاهم مات است این را از تذکرهای دیگران از حمل ِ بر بی توجه بودنم به حرف های شان می فهمم . به جلسه ای م
واردات بی رویه و عدم صادرات، موانع اصلی رونق
تولید هستند. تحلیل گران اقتصادی  برای
اینکه اصل موضوع دیده نشود، آن را به عوامل دیگر نسبت می دهند. ایران دارای همه
امکانات برای تولید هست، دربرخی موارد بهترین شرایط را دارد. رونق هم انجام شده.
ولی در همان نظفه خفه شده است. زیرا سوداگران بین المللی، برای دریافت پورسانت های
دلاری، و به جیب زدن میلیاردها پول بی زبان، فوری دست به کار یک اشوب، یا کمبود شده،
با احتکار یا گرانفروشی، دولت را وادار به وارد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها