نتایج جستجو برای عبارت :

ضد نورها

ظرفها رو میشورم که فردایی که فقط و فقط مال خودم است وقتم بابتش نرود و صد البته خانه مرتب سرحالترم کند. نورها رو کم میکنم شجریان میگذارم. بوی کباب تابه ای ساعت ۱۲ شب میچسبد.
قرار است فردا و پس فردا بابت استعلاجی بمانم منزل و بچسبانمش به جمعه. خوب است با حال نزارم عاشق حال فردایم هستم.
مجموعه ای از سوالات نهایی چندسال اخیر

فرآیندی که در آن با استفاده از نورخورشید مولکول های آلی ساخته میشود... نام دارد.
جواب / فتوسنتز

میانبرگ گیاهان دو لپه و تک لپه شامل یاخته های نرم آکنه یا سخت آکنه است؟
جواب /  نرم آکنه

کلروفیل بخش اعظم کدام نورها را جذب می کند؟
جواب / بنفش و آبی
ادامه مطلب
شهیدی پاک گفته دل مطهر
نباشد شمر را حاصل مطهر
نباشد در عبث کاری الهی
که باشد سایه از هر شمر کاهی
به آن بد طبع سایه را خدا داد
خدا در سایه اش طبعی جدا داد
چنان طبعی به کاهی در تباهی 
و ظلمت!چون به چاهی در سیاهی
اگر کم لوح خوش در سایه ماند
بدان از نورها بی مایه ماند
به تفسیری که حر آموخت دل ده
نرو از بهر هر سایه که ظل ده
که امروزی شده آن شمر کژ دل
و داعش را سپر از سحر کژ دل
به حیلت کاه را بر دیده آورد
همان برجام نافرجام دل سرد
نشد شهدی صمیمانه ز برجام
شهیدی پاک گفته دل مطهر
نباشد شمر را حاصل مطهر
نباشد در عبث کاری الهی
نشد شهدی صمیمانه ز برجام
با ورود مدرنیته به زندگی بشر نورپردازی‌های مصنوعی هم آمد و شب‌ها را روشن کرد.
اگرچه این نورها برای دیدن [در تاریکی] به انسان امروزی کمک می‌کنند، ولی نورِ بسیاری هم به آسمان رفته و هدر می‌رود.
آلودگی نوری باعث شده آسمانِ تاریکِ شبانه به پدیده‌ای کمیاب و دست نیافتنی برای نسل‌های تازه تبدیل گردد.
#توییت_خوان #آلودگی_نوری
www.1star7sky.com
twitter.com/1star_7sky
@onestar_in_sevenskies
[عکس 720×692]
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
اتوبوس می‌رفت پایین و آدم‌ها، مغازه‌ها، هیاهوها، رنگ‌ها، نورها می‌رفتند بالا. تاریکی آمد و جای همه را گرفت. احساس کردم سوار سفینه‌ای شده‌ام با کف بلورین که هنگام بالا رفتن، کوچک شدن و گم شدن زمین و زمان را به خوبی نمایش می‌دهد. همه چیز رنگ می‌بازد، دور می‌شود و در میان تاریکی گم می‌شود. وقتی همه جا تاریک شد، بر خلاف انتظارت می‌بینی که می‌بینی. یعنی تازه داری می‌بینی. تازه داشتم می‌دیدم انگار. یک سبکی خیلی راحتی سراغم آمد، بعد از میلی
سلام دوستای گلمم ، یه اطلاعات کوتاه درمورد بچه لاکپشت ها که اگه می خواید ادامه رو بخونین دوستای گلمممم
بچه لاکپشت های ساحل خلیج فارس زمانی که می خوان زندگی دریایی شون رو آغاز کنن ، دنبال نور ماه را می گیرن تا به دریا وارد بشن اما این روزها نورها مصنوعی تو ساحل ها و جزیره ها باعث مرگ لاکپشت ها می شه
پ.ن : مرسی که خوندین دوستام ، انگار بچه لاکپشته خیلی توت فرنگی دوست دارهههه
نویسنده : Melika
سلام دوستای گلمم ، یه اطلاعات کوتاه درمورد بچه لاکپشت ها که اگه می خواید ادامه رو بخونین دوستای گلمممم
بچه لاکپشت های ساحل خلیج فارس زمانی که می خوان زندگی دریایی شون رو آغاز کنن ، دنبال نور ماه را می گیرن تا به دریا وارد بشن اما این روزها نورها مصنوعی تو ساحل ها و جزیره ها باعث مرگ لاکپشت ها می شه
پ.ن : بچه لاکپشته خیلی بامزس خیلی گوگولیِ ، توت فرنگی هم خیلی دوست داره

نویسنده : Melika
رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم):و
اما ابنتى فاطمه... متى قامت فى محرابها بین یدى ربها جل جلاله زهر نورها
لملائکه السمإ کما یزهر نور الکواکب لاهل الارض, ویقول الله عزوجل
لملائکته: یا ملائکتى انظروها الى إمتى فاطمه سیده امائى قائمه بین یدى,
ترتعد فرائضها من خیفتى و قد إقبلت بقلبها على عبادتى(6)وقتى
دخترم فاطمه در محراب عبادت مى ایستاد همچون ستاره اى براى ملائکه آسمان
مى درخشید. خدا به ملائکه مى گوید: اى ملائکه بنگرید به بهترین بنده من
فاط
دیروز دو سه ساعتی داشتم توی google photos می‌گشتم. از پنج شش سال پیش تا امروز، هر عکسی که گرفته بودم رو نگه داشته بود. بی اونکه کار داشته باشه کدومش یادآور یه خاطره‌ی خوبه و کدومش یادآور یه خاطره‌ی بد. کدومش رو یه روزی گرفتم که خیلی آروم بودم و کدومش رو توی یه روزی که به طور وحشتناکی حالم بد بوده و غمگین بودم. برای من که از در و دیوار عکس می‌گیرم و موقع عکس گرفتن گاهی ذهنم پر از آشوبه، دیدن خیلی از اون عکس‌ها یادآور خیلی از آشوب‌های ذهنیم بود. خیلی
مراقبه های روزانه را هفت بار با صدای بلند با خود تکرار کنید.
امروز یک خوشی غیر منظره پیش می آید،تا آرزوی به ظاهر محالم را هم اکنون بر آورده کند.
نور نورها بر راهم میتابد تا راه گشودن توفیق را آشکار کند.
خداوندا سپاس گزارم، فرشته ها سپاس.
مراقبه های روزانه را هفت بار با صدای بلند با خود تکرار کنید.
امروز یک خوشی غیر منظره پیش می آید، تا آرزوی به ظاهر محالم را هم اکنون بر آورده کند.
نور نورها بر راهم میتابد تا راه گشودن توفیق را آشکار کند.
خداوندا سپاس گزارم، فرشته ها سپاس.
دستگاه فتوتراپی جهت درمان زردی نوزاد
دستگاه فتوتراپی جهت درمان زردی نوزاد
دستگاه فتوتراپی در واقع به معنای درمان به وسیله ی فوتون ها و نورها می باشد.
همان طور که می دانید یکی از بیماری های شایع در بین نوزادان تازه متولد شده زردی یا یرقان است.
یکی از بهترین روش درمان زردی نوزاد
استفاده از دستگاه فتوتراپی است که هم اثر بخشی بالایی دارد و چنانچه از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد عوارض جانبی نیز ندارد.
ادامه مطلب:
دستگاه فتوتراپی جهت درمان زردی نو
نگاه کن که غم درون دیده ام چگونه قطره قطره آب می شود چگونه سایه سیاه سرکشم اسیر دست آفتاب می شود نگاه کن تمام هستیم خراب می شود شراره ای مرا به کام می کشد مرا به اوج می برد مرا به دام میکشد نگاه کن تمام آسمان من پر از شهاب می شود تو آمدی ز دورها و دورها ز سرزمین عطر ها و نورها نشانده ای مرا کنون به زورقی ز عاجها ز ابرها بلورها مرا ببر امید دلنواز من ببر شهر شعر ها و شورها به راه پر ستاره ه می کشانی ام فراتر از ستاره می نشانی ام نگاه کن من از ستاره سو
اصول مهم عکاسی کودک
از جذابیت های عکاسی تنوع وسیعی است که آن دارد  .البته بد نیست بدانید که هر کس قبل از ورود به این رشته باید شاخه ی مورد  علاقه ی خود را انتخاب کند تا در آن شاخه ی مخصوص کسب تجربه و تخصص کافی کند .
چرا که برای هر یک از آنها به صورت تخصصی باید تکنیک های خاصی را بیاموزید :
* اصول عکاسی هنری
* اصول عکاسی حرفه ای 
* اصول عکاسی از طبیعت 
* اصول عکاسی با موبایل
* اصول عکاسی خبری
* اصول عکاسی دیجیتالی
هر یک از این شاخه ها به نوبه ی خود از روش
اصول مهم عکاسی کودک
از جذابیت های عکاسی تنوع وسیع آن است .البته قابل ذکر است که هر کس قبل از ورود به این رشته باید شاخه ی مورد نظر و تخصصی خود را انتخاب کند تا در آن شاخه ی به خصوص کسب تجربه و تخصص کافی کند .
چرا که برای هر یک از آنها به صورت تخصصی باید تکنیک های خاصی را بیاموزید :
* اصول عکاسی هنری
* اصول عکاسی حرفه ای 
* اصول عکاسی از طبیعت 
* اصول عکاسی با موبایل
* اصول عکاسی خبری
* اصول عکاسی دیجیتالی
هر یک از این شاخه ها به نوبه ی خود از روش های خاص
سخرونی الناس و نادونی لمن تحبها و هی امل بعیدا
ما ترید حضن دافئا و شم ریح حبیبتک من قریبا
فقلت انظروا الی الشمس هل هی بعیدا ام قریبا
هل تقدروا تنظروا، تعانقوا ام تحضنوها
کیف الشجر یحب الشمس و یرید الضوء و دفئ نورها
او الورود کیف تزهر تحت ضوء الشمس التی بعیدا
حبیبتی شمس حیاتی ما الفرق ان تکون قریبا او بعیدا
ان الحب یسافر الارض و یبحر الابحار اذا کان وفیا صدیقا
مردم مرا مسخره کردند و گفتند چرا دوستش داری در حالی که آرزویی دور است
آیا آغوش گ
فستیوال دیوالی هند

در واقع دیوالی را به فستیوال نورها می‌شناسند.

وقتی موج شادمانی مردم در کوچه‌ها و خیابان‌ها در هند به راه می‌افتد و همه‌جا رنگارنگ‌ و نورانی می‌شود یعنی فستیوال دیوالی از راه رسیده است.«دیپاوالی» (Deepavali) یا «دیوالی» (Diwali) بزرگ‌ترین و نورانی‌ترین فستیوال آیین هندو است. «دیپ» (deep) به معنی نور و «آوالی» (avali) به معنی ردیف بوده و بدین ترتیب دیوالی را می‌توان معادل با ردیفی از نورها دانست. در این روز، تمام خانه‌ها و مغا
ذن آیینی انشعابی از آیین بودایی مهایانه میباشد هرچند که آیین بودایی یک آیین هندیست ولی نطفه  ذن در چین بسته شده است  نام اصلی این آیین چان میباشد ولی نام ژاپنی آن یعنی ذن مصطلح میباشد.

در کل این آیین تاکید فراوان بر تفکر لحظه به لحظه و ژرف نگری به ماهیت اشیا به وسیله تجربه مستقیم دارد.
ذن را میتوان مراقبه ای ناظر بر چهار لایه شرح داد.

لایه نخست - شاهد بودن بر محیط اطراف شامل صداها ، بوها ، نورها، و احساس سرما و گرما میباشد.
لایه دوم - ناظر ب
ذن - آیینی انشعابی از آیین بودایی مهایانه میباشد هرچند که آیین بودایی یک آیین هندیست ولی نطفه  ذن در چین بسته شده است و هرچند که دویست سال  بعد از  پیدایش آن این آیین به ژاپن رسید است ولی اکثرا آنرا آیینی ژاپنی می انگارند و حتی نام اصلی آین آیین یعنی چان را نشنیده اند.
در کل این آیین تاکید فراوان بر تفکر لحظه به لحظه و ژرف نگری به ماهیت اشیا به وسیله تجربه مستقیم دارد.
ذن را میتوان مراقبه ای ناظر بر چهار لایه شرح داد.

لایه نخست - شاهد بودن بر
صبح با صدای تند پَرپَر و کشیده شدن ناخن های دو تا بچه قمری روی قرنیز پشت پنجره بیدار شدم، لابد سر دان هایی که قبلا ریخته بودم دعوای شان شده بود.  صدای خراشناک کارگذاشتن چند تیر آهن توسط کارگرها در ساختمان نیمه سازی که یکهو سر بر آورده می آمد آن یکی شان که با کلاه زرد آن بالا در طبقه ی چهارم ، پنجم ایستاده بود اگر نور کمتر می شد  می توانست من را ولو شده روی تختخوابم ببیند .با اینهمه ملحفه را کشیدم روی سرم و لنگ و پاچه ی لختم را پوشاندم . حس بدی ست ک
صبح با صدای تند پَرپَر و کشیده شدن ناخن های دو تا بچه قمری روی قرنیز پشت پنجره بیدار شدم، لابد سر دان هایی که قبلا ریخته بودم دعوای شان شده بود.  صدای خراشناک کارگذاشتن چند تیر آهن توسط کارگرها در ساختمان نیمه سازی که یکهو سر بر آورده می آمد آن یکی شان که با کلاه زرد آن بالا در طبقه ی چهارم و پنجم ایستاده بود اگر نور کمتر می شد  می توانست من را ولو شده روی تختخوابم ببیند .با اینهمه ملحفه را کشیدم روی سرم و لنگ و پاچه ی لختم را پوشاندم . حس بدی ست ک

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

تو آمدی ز دورها و دورها

ز سرزمین عطرها و نورها

تا شناخت تو راه درازی در پیش دارم فروغ جان.
میلادت مبارک
+ چقدر خنده اش دلنشین است
کلا تجربه ثابت کرده بهم اگه درونا با یک مسئله ای درگیر هستید ، بهتره اینقدر از زوایای مختلف باهاش ور برید که بالاخره جواب پیدا بشه
اما مطمئن باشید جواب پیدا میشه. 
درسته دیگران از مشکلات تکراری ما خسته می شن، خودمون هم خسته میشیم اما ایتز اوکی ... گو آن !
مثلا خودم که یکسال با مسئله مرده بودنم ور رفتم و نوشتم و غررر زدم تا بالاخره یه نورها و نشونه هایی برام پیدا شد.
اصلا مهم نیست کسی بفهمه یا نفهمه. احتمالش خیلی کمه که خوش شانس باشید و کسی پیدا ب
میخوام بگم هرچقدر هم که معتقد باشی ادم باید با دست های خالی ام که شده پای خودش و آرمان هاش وایسه و بجنگه ( مشخصه جدیدا زیاد فیلم های ابرقهرمانی میبینم ) و رویاها مهمترین داشته های ما تواین دنیا هستند که باید برای رسیدن بهشون تلاش کنیم و من میتوانم و اگر اصل بر ناتوانی انسان بود خدا اصلا انسانی خلق نمیکرد  محمد و مگه من چیم از همه کمتره 
دمنتور ها سخاوتمندانه حاضرن همه امید و ارزوتو سر بکشن و کاری کنن بترسی ناامید شی و بهت هی یاداور شن که انسانِ
 شهیدی پاک گفته دل مطهر
 نباشد شمر را حاصل مطهر
 نباشد در عبث کاری الهی
 نشد شه
 شهیدی پاک گفته دل مطهر
         نباشد شمر را حاصل مطهر
 نباشد در عبث کاری الهی
      و داعش شد سپر از سحر کژ دل
 به حیلت کاه را بر دیده آور
 شهیدی پاک گفته دل مطهر
 نباشد شمر را حاصل مطهر
 نباشد در عبث کاری الهی
 نشد شه
 شهیدی پاک گفته دل مطهر
 نباشد شمر را حاصل مطهر
 نباشد در عبث کاری الهی
 و داعش شد سپر از سحر کژ دل
 نشد شه
سلام من ارین منینگ هستم و ورود شما رو به دوره ی نورپردازی خوش آمد میگویم.هدف از این دوره، یادگیری اصول کار با نورهای مصنوعی ساخت بشر است که بجای نور طبیعی خورشید استفاده می‌شود.

در دنیای عکاسی، نور استدیویی بعنوان نور عکاسی شناخته شده است و به همین دلیل از هردوی این اصطلاحات استفاده می شود.اگر تابحال از دیدن نورپردازی‌های حرفه ای به وجد آمده، متعجب شده اید که چطور میتوان کنترل فلاش را بدست گرفت و اگر مایل هستید با اطمینان خاطر بیشتری از ن
هفته اول:

گاز گلخانه ای:
چرا بهشون میگن گاز گلخانه ای؟ چون توی گلخونه ها چنین اتفاقی میافته، نور خورشید از شیشه عبور داده میشه و فضای داخل رو گرم میکنه، بعد از گرم شدن گیاهان، اونا هم از خودشون نور نادیدنی فروسرخ میتابونن که از شیشه رد نمیشه و برمیگرده، اینجا اون شیشه مهمه. گازهای گلخونه ای هم همینکار رو با زمین میکنن و یک سری نورها رو بیشتر در طیف فروسرخ جذب و تقریبا همون رو (البته یکم با انرژی کمتر) به زمین برمیگردونن.
این گاز ها کربن دی اکس
فروش ویژه لامپ رقص نور LED

لامپ
رقص نور LED، به اتاق و مجالس خود شادی مضاعف ببخشید. دارای موتور گردان
پرقدرت و مقاوم. مصرف برق فوق العاده پایین. قابل نصب بر روی انواع سرپیچ
ها ...این لامپ با نورهای بسیار زیبا که دارای رنگهای مختلف می
باشد، جذابیت بی نظیری را به محیط شما می دهد و هنگامی که این رنگها با هم
مخلوط می شوند طرح های بسیار زیبا و دلنشینی در محیط ایجاد می کند. این
لامپ در جشن های شما و یا مغازه و حتی اتاق کودک شما قابل استفاده می ب
سرباز کوچک امام: نوجوانی، اسارت با هم سنخیتی ندارد. خاطرات یک ۱۳ساله ی اسیر
سرباز کوچک امامنویسنده: فاطمه دوست کامیویراستار: فرزانه قلعه قوندانتشارات پیام آزادگان
بریده کتاب:
یک نفر از بیرون داد می زد: ((بابا، یکی بیاد رو این خاکریز پاس بده))…… وقتی دیدم کسی به حرفش محل نمی گذارد از سنگر رفتم بیرون و بهش گفتم: ((من اومدم. شما برید تو سنگر من حواسم هست)) دو سه ساعت که گذشت، تمام لباس هایم خیس آب شد. یک لحظه فکر کردم شاید صدای باران است و خیالاتی
ده سال پیش این موقع خانه‌ی تو بودیم. کیک خریده بودیم. می‌خندیدیم. من قبل‌ترش به خواهره سپرده بودم که برود از نشر مروارید «با شهریاران شعر» بخرد. خریده بود. روی صفحه‌ی اولش نوشتم: تقدیم به پدربزرگ عزیزمان، که از شهریاران است. کتاب را کنار بقیه هدیه‌ها گذاشتیم و به‌ت دادیم. تو با دقت چسب‌های کاغذ کادو را جدا کردی. چشم‌هات برق زد از خوشی. گفتی: دست‌خط ِ آناهیتاست. من آناهیتایت بودم. گفتن ندارد که توی تمام زندگی‌م فقط آناهیتای تو بودم. بعد؟ بع
نورپردازی
ما با بهره گیری از نور پردازی در دکوراسیون خانه یا ساختمان می توانیم یک هویت و ریختار تازه به درون ساختمان ،خانه یا مکان تجاری خود بدهیم .یک ساختمان با روشنایی ویژه می تواند جلوه ای به شدت متفاوت داشته باشد.در بیشتر زمان ها نورهای روشنایی که با لامپ های معمولی نقطه ای در آشپزخانه ،اتاق ،پذیرایی منزل و بخش های گوناگون فروشگاه ها، مجتمع های تجاری ،هتل ها و ...وجود دارد هم از نظر زیبایی شناختی و هم از نظر کمبود نور مورد پسند نیست و نیاز
 شهیدی پاک گفته دل مطهر
                                           نباشد شمر را حاصل مطهر
 نباشد در عبث کاری الهی

که هراکلیتوس پایداری و ثبات در عنصرهای جهان را رد می‌کرد و معتقد بود همه چیز در جهان در سیلان است؛ تا آنجا که وی گفته‌است: "هیچکس نمی‌تواند در یک رودخانه دوبار گام بنهد".
... که طبق باور اگزیستانسیالیست‌ها زندگی بی‌معناست مگر اینکه خود شخص به آن معنا دهد؛ این بدین معناست که ما خود را در زندگی می‌یابیم، آنگاه تصمیم می‌گیریم که به آن معنا یا ماهیت دهیم.
... که نظریه فلسفی سهروردی (شیخ اشراق ) این بود که هستی غیر از نور چیزی نیست و هر چه در جهان
سلام به همگی
دوستان عزیز، هدف گروه اینه که سطح سواد ما درباره هنر سینما بالا بره، و بتونیم در زمینه عدالت اجتماعی قدمی برداریم.تو این مطلب سعی میکنم اجزای یک فیلم رو توضیح بدم. هر فیلمی شامل سه قسمت میشه: شخصیت، قصه و فضا.1-شخصیت: خیلی توضیح ساده ای داره. هرکدوم از ما یه شخصیت هستیم. موقع نوشتن یه نمایشنامه یا فیلم نامه، همیشه یه کاغذ و قلم برمی داریم و ویژگی شخصیت های داستان رو توش می نویسیم. مثلا شخصیت شجاعه یا ترسو؟ زرنگه یا تنبل؟ و... بعد با ت
پدیده ال نینو (نور های عجیب قبل از زلزله) یکی از عجیب ترین مباحث علمی در طبیعت است که هنوز دانشمندان توضیح مشخصی درباره آن ندارند.
در واقع نورهایی که درنتیجه زلزله دیده شدند یکی از عجیب‌ترین پدیده‌های ممکن هستند. از سال ۱۶۰۰، ۶۵ موارد ثابت‌شده وجود نور در آسمان به همراه زلزله دیده شده است. اما احتمال دیده شدن این نورها کم است و تنها در ۰,۵% زلزله‌ها دیده می‌شود. برای توضیح این پدیده نظریه‌های مختلفی ارائه شده اما هیچ‌کدام درست نیست.
برخی ن
۱-اندازه سایه (Shadow) را تغییر دهیداندازه Lamp شدیدا روی رندر نهایی تاثیر می گذارد. سایه های نرم می توانند اتمسفر آرام یا روشنایی روزهای ابری (به طور مثال) را شبیه سازی کنند، در حالیکه سایه های تند می توانند جزئیات را آشکار کنند و نور زننده و شدید روز (به طور مثال) را شبیه سازی کنند. تغییر اندازه لامپ می تواند در فضای صحنه تان تغییر ایجاد کند. یکبار امتحان کنید!
۲- زیاده روی نکنیدیکی از اشتباهات متداولی که افراد مبتدی مرتکب می شوند، اینست که سعی می ک
زیر پنجره ی باز نشستم و دارم به این فکر می کنم که این روزها هر جایی چرخ می زنم چه واقعی چه مجازی، چیزی یا کسی پیدا نمیشه که بشه حتی یک ابسیلون از این دلتنگی و تنهایی و باهاش تقسیم کرد
دقیقا همین لحظه یه ماشین داره از کوچه رد میشه که صدای ترانه ی ناآشنایی ازش بلنده
ترانه من رو با خودش می بره به ناکجا آباد..
حس دلتنگیم عمیق تر میشه
و تبدیل میشه به یک حس عجیب که انگار از کودکی باهام همراه بوده و فقط با بعضی صداها، بعضی نورها و بعضی عطرها خودش و نشون م
عکاسی کودک
در مقاله ی امروز هدفمان صحبت راجع به نورپردازی در عکاسی و عکاسی کودک است تا به وسیله بهتر شدن آن بتوانید عکس های حرفه ای تر و زیباتری بگیرید .
تمامی عکاسان حرفه ای بر این باورند نور از اصلی ترین عوامل در عکاسی کودک و دیگر انواع عکاسی است  . و همینطور هم است 
شما اگر نورپردازی خوبی در عکاسی های تان نداشته باشید عملا آن عکس ها به درد نمیخورند و باید بندازیدشان بیرون .
پس ازابتدا این را بدانید که نورپردازی اهمیت بسیارزیادی دارد .
تا حدو
روانشناسی رنگ و تاثیر رنگها
تعریف رنگ: در سال ۱۶۶۶، اسحاق نیوتن، دانشمند نامدار انگلیسی، کشف کرد که چنانچه نور خالص سفید از یک منشور عبور داده شود، به رنگ‌های قابل رؤیت تجزیه می‌شود. نیوتن همچنین کشف کرد که هر رنگ از یک طول موج منحصر به فرد تشکیل شده و قابل تجزیه به رنگ‌های دیگر نیست.
آزمایش‌های بعدی نشان داد که با ترکیب نورها می‌توان رنگ‌های مختلف را ایجاد کرد. برای مثال، نور قرمز در ترکیب با نور زرد، رنگ نارنجی را به وجود می‌آورد.

ادام
 شهیدی پاک گفته دل مطهر
                                           نباشد شمر را حاصل مطهر
 نباشد در عبث کاری الهی

جذاب ترین فستیوال های کانادا که معنای جشن و شادی را برایتان عوض می کنند!کانادا یک کشور چند فرهنگی است که مردم مختلفی با قومیت ها و فرهنگ های مختلف در آن زندگی می کنند و به همین دلیل است که یک عالمه فستیوال جذاب و پرهیاهو در سراسر سال در آن برگزار می شود. بعضی از بزرگترین کارناوال های دنیا در کانادا برگزار می شود و به همین خاطر است که می گویند هر شخصی باید حداقل یک بار در زندگیش قبل از مرگ به کانادا سفر کند! خوب! برویم سر مسئله اصلی یعنی فستیوال
نورپردازی عکاسی کودک
در مقاله ی امروز شما با تاثیر نور پردازی در عکاسی کودک آشنا خواهید شد .
در ادامه با ما همراه باشید !
در عکاسی به دو نکته ی بسیار مهم باید توجه ویژه ای داشت . یک : نورپردازی .. و دو : در کنار آن کادربندی مناسب .
و اما مهم تر از این دو تنظیم لنز است که حتما باید توجه لازم را به آن نشان دهید .
به یاد داشته باشید که هنگام عکاسی سوژه ی شما اصلی ترین و مهم ترین شی در کادر شما است .
حواستان باشد که زمانی که میخواهید عکاسی کنید نور سوژه ی شم
اگر به دنبال یک تغییر زیبا و کم هزینه برای خانه خود می‌گردید می‌توانید از شمع‌ها استفاده کنید.در گذشته‌های بسیار دور تنها منبع نوری مورد استفاده انسان‌ها نورهای طبیعی موجود در هستی مانند نور خورشید و ماه بود، اما بعدها با رشد اندیشه و ذکاوت انسان‌ها منابع نوری دیگری کشف شد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها شمع است.
شمع علاوه بر خاصیت اصلی خود که همان ایجاد نور و روشنایی است به زیبایی و شاعرانگی محیط خانه نیز می‌افزاید. در این گزارش قصد داریم تا
Archinteriors vol.2 برای آنریل انجین

Archinteriors vol.2 برای آنریل انجین : در این پست پکیجی شامل 4 صحنه کامل داخلی برای تجسم معماری با تمام جزئیات رو از سایتEvermotion برای نرم افزار آنریل انجین برای شما آماده دانلود کرده ایم ، این صحنه ها قابلیت اضافه کردن تصاویر و انیمیشن به صحنه رو دارا می باشند ، در این صحنه ها می توانید آزادانه در محیط داخلی و خارجی در هر زاویه ای حرکت کرده رنگ و نورها رو تغییر دهید و همچنان کیفیت عکس های واقعی حفظ می شود ، این صحنه ها شامل م
لامپ رقص نور LED
لامپ رقص نور LED

قیمت محصول
45,000 تومان
افزودن به سبد خرید
259 نفر

ضمانت بازگشت بهترین کیفیت و قیمت

توضیحات

لامپ رقص نور LEDبه اتاق و مجالس خود شادی مضاعف ببخشیددارای افکت های متفاوت ...دارای موتور گردان پرقدرت و مقاوممصرف برق فوق العاده پایینقابل نصب بر روی انواع سرپیچ هامناسب برای منزل، مغازه، رستوران، تالار، اتاق کودک و ...قیمت : 45000 تومان
 این لامپ با نورهای بسیار زیبا که دارای رنگهای مختلف می باشد، جذابیت بی نظیری را ب
اصول نورپردازی
در گذشته نورپردازی صرفا مختص به مکان های اداری و تجاری و تفریحی و بطور کلی بناهای شاخص بوده  در صورتی که امروزه مبحث نورپردازی به قدری گسترش یافته که شامل نورپردازی نمای ساختمان مسکونی – نورپردازی نمای ساختمان تجاری – نورپردازی هتل – نورپردازی محوطه- نورپردازی تالار – نورپردازی رستوران – نورپردازی بانک – نورپردازی مراکز خرید و …. می گردد.
از دید یک طراح و معمار، طراحی نما در روز برای ساختمان بسیار حائز اهمیت است زیرا او
سرباز کوچک امام: نوجوانی، اسارت با هم سنخیتی ندارد. خاطرات یک ۱۳ساله ی اسیر
سرباز کوچک امامنویسنده: فاطمه دوست کامیویراستار: فرزانه قلعه قوندانتشارات پیام آزادگان
بریده کتاب:
یک نفر از بیرون داد می زد: ((بابا، یکی بیاد رو این خاکریز پاس بده))…… وقتی دیدم کسی به حرفش محل نمی گذارد از سنگر رفتم بیرون و بهش گفتم: ((من اومدم. شما برید تو سنگر من حواسم هست)) دو سه ساعت که گذشت، تمام لباس هایم خیس آب شد. یک لحظه فکر کردم شاید صدای باران است و خیالاتی
برای عکاسی کودک با او همسطح شوید اما نه به این معنا که اگر فقط بنشینید یا روی زمین دراز بکشید کافی میباشد،
بلکه هنر عکاسی یعنی اینکه شما بتوانید از زوایای مختلفی نگاه کنید تا موضوع، جذاب و خاص دیده شود؛ حتی میتوانید با ایستادن روی مبل یا صندلی از زاویه بالا از کودک در حال غذا خوردن، بازی کردن، خوابیدن و . . . عکاسی کنید.برای انجام اینکار خیلی احتیاط کنید؛ ایستادن در سطحی بالاتر از کودک این قدرت را به شما میدهد تا از نمایی به اصطلاح نمای دید پرن

لامپ رقص نور LEDبه اتاق و مجالس خود شادی مضاعف ببخشیددارای افکت های متفاوت ...دارای موتور گردان پرقدرت و مقاوممصرف برق فوق العاده پایینقابل نصب بر روی انواع سرپیچ هامناسب برای منزل، مغازه، رستوران، تالار، اتاق کودک و ...
          قیمت : 65,000  تومان

این لامپ با نورهای بسیار زیبا که دارای رنگهای مختلف می باشد، جذابیت بی نظیری را به محیط شما می دهد و هنگامی که این رنگها با هم مخلوط می شوند طرح های بسیار زیبا و دلنشینی در محیط ایجاد می کند. این
من هم می‌توانستم
مثل بسیاری از زنان
آینه‌بازی کنم

می‌توانستم قهوه‌ام را در گرمای تخت‌خوابم
جرعه‌جرعه بنوشم
و حرف‌هایم را پشت تلفن پی بگیرم
بی آنکه از روزها و ساعت‌ها
خبری داشته باشم 

می‌توانستم آرایش کنم
سرمه بکشم
دل‌ربایی کنم
و زیر آفتاب برنزه شوم
و روی امواج مثل پری دریایی برقصم

می‌توانستم خود را به شکل فیروزه و یاقوت درآورم
و مثل ملکه‌ها بخرامم

می‌توانستم
کاری نکنم
چیزی نخوانم و ننویسم
و تنها با نورها و لباس‌ها و سفرها سر
دکوراسیون خارجی: تابستان یک بهانه فصلی است تا زمان زیادی را در فضای باز و حیاط خانه سپری کنید. چه چیزی می تواند بهتر از این باشد که دوستان، همسایه و خانواده خود را به حیاط صمیمی خانه تان دعوت کنید تا ساعات خوشی را در کنار هم بگذرانید؟ آبادیس باکس در ادامه نکاتی را ذکر می کند که بتوانید با در نظر گرفتن آنها، فضای راحت و آماده برای میزبانی را به وجود آورید.
در این طراحی فضای سبز حیاط ، هدف این است که مهمانان احساس خوب و راحتی در خانه شما داشته ب
نور آبی چراغ گردونی که چند ثانیه یکبار چشم چپم رو نشون میگرقت امونم رو بریده بود... سرم درد میکرد و تابش سازماندهی شده نور آبی این چراغ یه نبض به دردم اضافه کرده بود اما هرکار میکردم نمیتونستم پاشم و جام رو عوض کنم.
گوشی رو گرفتم دستم تا خودمو مشغول یه چیزی کرده باشم که تیتر استوری یکی از پیجهای اینستاگرام رو دیدم: "فوری! آمریکا اعلام کرده قاسم سلیمانی در شلیک موشک های امریکایی به فرودگاه بغداد کشته شده است"...دستام یخ شد... توی کسری از ثانیه تمام
یک دیوار شیشه ای فرا مدرن به عنوان ضمیمه در پروژه ی بازسازی ساختمان خانه قدیمی ویکتوریایی به ساختمان اضافه شده که آشپزخانه ی اوپن پر نوری در زیر یک سقف کاذب به عنوان بخش مرکزی جدیدی از این خانه ی انگلیسی قدیمی ایجاد کرده است. فضای جنگلی زیبای اطراف خانه سایه روشنی از نورها را به وجود آورده که بر سطح سنگی کف خانه و میز ناهار خوری آشپزخانه می تابد.
صاحبان این خانه علاقه مند بودند که بیشترین دید را به فضای جنگلی و درختان اطراف خانه داشته باشند. ا
یک دیوار شیشه ای فرا مدرن به عنوان ضمیمه در پروژه ی بازسازی ساختمان
خانه قدیمی ویکتوریایی به ساختمان اضافه شده که آشپزخانه ی اوپن پر نوری
در زیر یک سقف کاذب به عنوان بخش مرکزی جدیدی از این خانه ی انگلیسی قدیمی
ایجاد کرده است. فضای جنگلی زیبای اطراف خانه سایه روشنی از نورها را به
وجود آورده که بر سطح سنگی کف خانه و میز ناهار خوری آشپزخانه می تابد.
صاحبان این خانه علاقه مند
بودند که بیشترین دید را به فضای جنگلی و درختان اطراف خانه داشته باشن
یا منتقم
بنا بود چهارپاره بنویسم، ترسیدم مبادا شعرواره ام از جنس بیانیه‌های سازمان ملل درآید؛ تصمیم گرفتم تا چند سطر شکوه‌نامه بنویسم. چند سطر درد و دل همه بیدار دلانی که از عمق وجود از فساد، نیرنگ، نژادپرستی، تروریست و آدم‌کشی به ستوه آمده‌اند!
برادران و خواهران!
ظاهرا دیگر نباید پیراهن مشکی عزای امام حسین(ع) را از تن بیرون کنیم؛ چرا که بهانه روضه، هر از گاهی در جای جای این جهان مهیا می شود.
مداح، یزیدیان شده‌اند و حسین، بشریتِ ستمدیده،
نورپردازی در عکاسی به تامین روشنایی لازم در
هنگام عکاسی و فیملبرداری در محیط های کم نور گفته می شود.نورپردازی اغلب زمانی
کارآمد است که در فیلمبرداری و یا عکسبرداری در شب و یا یک  محیط با دسترسی نور محدود انجام می پذیرد.
با استفاده از فلاش ها و نورهای دوربین نه تنها
می توانید کیفیت عکس و فیلم خودرا ارتقا دهید بلکه می توانید نور خود را با شیوه
های خلاقانه ای به کار گیرید،مخصوصا اگر شما یک عکاس و یا یک فیملبردار حرفه ای
هستید.
مقایسه ای بین فلاش
میدان نقش جهان شب‌هایی دیدنی دارد. فکرش را بکنید یک میدان مستطیل که حوض بزرگی وسطش باشد و همه نورها بر روی سطح آب برقصند.

دوستی به اصفهان سفر کرده بود و پس از بازگشت تمام میدان نقش جهان را تعریف کرد. گفت:
«باورت نمی‌شود میدان نقش جهان دقیقاً شبیه قلب اصفهان است. همه در جنب و جوشند. یا تفریح می‌کنند یا خرید، یا به رستوران می‌روند یا درشکه‎سواری می‌کنند.»

«چهار گوشه‌اش پر از دیدنی‌های متفاوت است. معماری فوق‌العاده دارد. با سواری خو
خرید گوشی سامسونگ مدل A70
گوشی سامسونگ گلکسی A70 از سبک طراحی دیگر گوشی های سری گلکسی A 2019 سامسونگ پیروی می‌کند با این تفاوت که ابعاد و اندازه بزرگتری دارد و به نظر میرسد قاب پشت آن شفاف‌تر طراحی شده است. دو لبه سمت راست و چپ قاب پشت گوشی کمی خمیده هستند و این موضوع باعث شده این گوشی خوش دستتر شود. در گوشه سمت چپ و فوقانی قاب پشت آن هم لنز دوربین سه گانه و چراغ فلش LED اختصاصی آن تعبیه شده است. با توجه به اینکه در قاب پشت دستگاه هیچ اسکنر انگشتی وجود
عروس خانم ها همگی علاقه دارند که در شب عروسی بسیار زیبا و خاص جلوه
کنند. به نحوی که تمام خانم های فامیل از نوع آرایش عروس و
زیبایی آنها صحبت کنند. پس اکثر عروس خانم ها با وسواس و دقت بالا به سراغ آرایش
صورت و مو و مدل لباس های خاص می روند تا تصوری خاص و متفاوت در ذهن مهمان ها به
وجود آورند.
در این مقاله توصیه های درباره آرایش عروس یادآوری میکنیم که با رعایت آن هر
چه بیشتر در ذهن ها ماندگار شویید.

عکس مدل های آرایشی متفاوت خود را به آرایشگر نشان د
عکاسی نوزاد در اولین جشن کریسمس

یکی از جذاب ترین لحظات هرساله کریسمس است و در کنار آن عکاسی نوزاد در اولین جشن کریسمس ، زمانی که در سال جدید میلادی در کنار خانواده یکی عضو زیبا و دوست داشتنی جدید نیز اضافه می شود، آتلیه کودک سروش به شما پیشنهاد می کند که این لحظات اولین سال تولد نوزاد در کریسمس را جاودانه نمایید.
اولین عکس نوزاد در کریسمس

نوزاد خوابیده با کلاه کریسمس

عکس کودک و گوزن کریسمس

شکار لبخند کودکان در عکاسی کریسمس

عکاسی ا
عکاسی نوزاد در اولین جشن کریسمس

یکی از جذاب ترین لحظات هرساله کریسمس است و در کنار آن عکاسی نوزاد در اولین جشن کریسمس ، زمانی که در سال جدید میلادی در کنار خانواده یکی عضو زیبا و دوست داشتنی جدید نیز اضافه می شود، آتلیه کودک سروش به شما پیشنهاد می کند که این لحظات اولین سال تولد نوزاد در کریسمس را جاودانه نمایید.
اولین عکس نوزاد در کریسمس

نوزاد خوابیده با کلاه کریسمس

عکس کودک و گوزن کریسمس

شکار لبخند کودکان در عکاسی کریسمس

عکاسی ا
این موس گیمینگ که با کیفیت بالایی هم طراحی شده، قیمت مقرون بصرفه ای داشته و دارای تعداد زیادی دکمه ماکرو است.
موس Corsair Scimitar RGB Elite سومین نسل از موس‌های Scimitar است که سعی کرده تجربه بازی مناسبی را برای گیمرها فراهم آورد. این موس دارای 17 دکمه قابل برنامه‌ریزی است که 10 تا از این دکمه‌ها بصورت شبکه‌ای در پنلی در سمت چپ آن قرار گرفته‌اند. این موس دارای یک سنسور PixArt بوده و دارای CPI حداکثر 1800 است.  این ماوس همچنین دارای مکانیزمی برای تنظیمات اساسی در
آیا تا به حال با شرایط کنتراست (تضاد
بین روشنایی و تاریکی) بالا مبارزه کرده اید؟ شاید با سایه های بسیار تاریک یا
بزرگی روبرو شده باشید که توجه را از سوژه دور می کنند؟ علت آن این است که گاهی
اوقات شما باید یک منبع نور ثانویه را به تصاویر خود اضافه کنید. با این حال، اگر
نورها انواع مختلفی داشته باشند، این کار می تواند دشوار باشد. گرفتن یک عکس به
معنی ثبت نور است، بنابراین درک نحوه انجام آن، کلید به دست آوردن یک نتیجه خوب
است.
انواع نورپردازی
نورپ
بسم الله الرحمن الرحیم ./
تلفن همراهم را عوض کرده ام ، بذای پس زمینه اش عکسی نداشتم.  یکی از عکس هایی که در اربعین ۹۷ گرفته بودم در کارت حافظه ام ذخیره مانده بود یک روز تمام گذاشته بودمش روی صفحه ی اصلی و قفل گوشی ام ! هر بار که با گوشی کار میکردم عکس برایم تکرار میشد ، همان عکسی کع موقع برگشتن گرفته بودم همانکه لحظه ی آخر از دور از حرم گرفته بودم و عکسش شبیه چشمهام محو بود ... 
دیشب دوباره خواب شیرینش ... در تب و تاب رفتن بودیم ، خواب پاهایم را میدید
بسم الله الرحمن الرحیم ./
تلفن همراهم را عوض کرده ام ، بذای پس زمینه اش عکسی نداشتم.  یکی از عکس هایی که در اربعین ۹۷ گرفته بودم در کارت حافظه ام ذخیره مانده بود یک روز تمام گذاشته بودمش روی صفحه ی اصلی و قفل گوشی ام ! هر بار که با گوشی کار میکردم عکس برایم تکرار میشد ، همان عکسی کع موقع برگشتن گرفته بودم همانکه لحظه ی آخر از دور از حرم گرفته بودم و عکسش شبیه چشمهام محو بود ... 
دیشب دوباره خواب شیرینش ... در تب و تاب رفتن بودیم ، خواب پاهایم را میدید
اصول و مبانی رنگ شناسی کاربردی

رنگ و نور همواره در قالب بخش هایی اساسی از حیات ما بر روی کره ی خاکی مطرح بوده اند.یکی از نخستین آثار ثبت شده از نیروهای جادویی رنگ ها را می توان در غرهای لاسکاکس و آلتی مارا مشاهده کرد. در این نمادها نقاشی هایی تزیینی از انواع حیوانات، زینت بخش دیوارهای داخلی شده است. نقاشان این تصاویر، نقاشی های خود را با دست ترسیم نموده و با استفاده از ساده ترین رنگ های طبیعی که در کف غارها در دسترس بود، همچون سنگ آهن قرمز و ز
  صبح امروز باید ساعت 8 وارد سایت میشدم تا برنامه ی کلاس های مجازیم رو بررسی کنم.. بعد از تمام شدن کارم،، خواب چشمامو گرفته بود چون دیشب تا 4 بیدار بودم. اما صبحِ طنازُ نورهایِ جذاب، وسوسه ی دوباره به تخت برگشتن رو ازم گرفتن... دوراهیِ سختی بود ولی برای من نورها همیشه پیروز میشن   

اینکه هشتم عید باشه ها،، جمعه باشه ها،، قرنطینه باشه ها( هرچند من تو این قرنطینه، کرونا و اوضاع، کلی چیزایِ سحرانگیز و عجیب میبینم)،، جمعه عصر هم باشه و تو تنها ب
نکات مهم در آرایش عروس
آرایش روز عروسی برای عروس خانم ها اهمیت ویژه ای دارد. با داشتن یک آرایش خوب، عکس و فیلم عروسی تان نیز با کیفیت تر می شود. در این مقاله نکات مهم آرایش عروس را برایتان گردآوری کرده ایم. با رعایت نکات انتخاب آرایش عروس، در بهترین روز زندگی یتان مانند یک مروارید بدرخشید.
دوره های آموزش آرایش عروس ، آموزش پاکسازی پوست، آموزش اپیلاسیون و دیگر دوره های تخصصی  آموزش آرایشگری در آموزشگاه هنر سرا برگزار می شود.

تست میکاپ
خلاصه جلسه 29
ادامه علت پنجم مستقیم ابتلا به بیماری : شیطان
ادامه افعال شیطان:
همز
نَفّ
نفخ
رِز
انداختن بزاق دهان
آب دهانش را در غذا می‌اندازد و انسان را مسموم می‌کند
در روایات بعنوان بزاق عنوان شده
این کار شبیه نف است (خارج شدن مایع به همراه هوا)
روایت: درب ظرف‌های غذا را ببندید و اگر نکردید شیطان آب دهانش را در ظرف می‌اندازد و از ظرف هرچه دلش بخواهد استفاده می‌کند
تعبیر و عنوان امروزی ترشح آنزیم است

مَسّ:
در روایات مسّ کلمه آمده و در قرآن
نورپردازی اتاق خواب و تاثیر آن بر فضا
اتاق خواب اولین فضای آرامش بخش برای تمامی افراد ساکن در خانه می باشد. موثر ترین بخش برای اتاق خواب ها نورپردازی آن ها می باشد. نبود نورپردازی در اتاق خواب ها باعث برهم زدن اعتدال در فضاها و ازبین رفتن حس آرامش و راحتی در فضا ها می شود.تیم معمارونه سعی داره در این بخش شما را با انواع مختلف نورپردازی در فضای اتاق خواب آشنا کند.
نور مطالعه در اتاق خواب
اگر شما جزو افرادی هستین که عادت به مطالعه در هنگام خواب
  نشستم روی مبل روبه روی تراس؛ آسمونِ روبه روم یکپارچه سفیده و حتی رگه ای آبی توش نیست.. همونطور که چشمام محو این رؤیاست و گوشام از یک آهنگِ جذابِ فرانسوی پر شده ( Louane_Jour) ، می نویسمُ با کلمه ها عشقبازی میکنم...
   دیروز صبح دیر از خواب بیدار شدم. صبحانه مو آماده کردم؛ همیشه وقتی خطهایِ باریک و طلاییِ عسلو میریزم رویِ سفیدیِ خامه، به وجد میام. بعد دیگه پادکستم رو پلی کردمو لباسشویی رو روشن. ظرفهارو شستمو آشپزخونه رو برق انداختم.گردگیری کردمو ج
با شروع فصل گل‎دهی سوسن چلچراغ، مراسمی با عنوان «جشنواره سوسن چلچراغ» در داماش برگزار می‎شود.

گلی ‎است بسیار کمیاب، تنها در دو نقطه از جهان که در رشته کوه البرز از فلات ایران قرار دارند، به صورت طبیعی می‎روید و پرتراکم‎ترین رویشگاه آن در یک ناحیه‎ی کوچک از جنگل‌های داماش و حدود 2000 نمونه است، در منطقه‎ای حفاظت شده. گل سوسن چلچراغ، هدیه‎ای است از فصل زیبای بهار که در آخرین ماه رفتنش، به ایران پیشکش می‎کند. این گل را با نام سوسن سفید ن
خرید گوشی سامسونگ galaxy S10 Plus
گوشی‌های شرکت سامسونگ معمولا دارای نسخه‌های پلاس با ابعاد بزرگتر هستند. به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد  این سنت را همچنان ادامه دهد، چراکه گوشی موبایل (Galaxy S10 Plus) به بازار عرضه شده است تا بزرگتر و حتی پر قدرت تر از Galaxy S10 ظاهر شود. این نسخه از گوشی اس 10 پلاس شرکت ساسونگ با میزان حافظه داخلی 128 گیگابایت به بازار عرضه شده است. البته امکان افزایش میزان حافظه این گوشی با شیار کارت حافظه تا 1 ترابایت دیگر هم وجود دارد تا ت
قبل از اینکه سالِ پیش چارلی مسیر زندگیش رو انتخاب کنه، دوتا نقشه برای آینده‌ش داشت. پلنِ A، فیزیک بود. اما من یک نقشه‌ی جایگزینِ دیگه‌ هم داشتم؛ چیزِ دیگه‌ای هم بود که - تقریبا - به اندازه‌ی فیزیک دوستش داشتم. اگر که چارلی مجبور می‌شد بخاطر مخالفت‌ها یا تواناییِ کمش یا هر چیزِ دیگه‌ای بیخیالِ فیزیک بشه، قصد داشت که پلنِ Bش رو دنبال کنه.
پلنِ B، گرافیک کامپیوتری بود؛ یا کمی به‌خصوص‌تر، انیمیشن. اگر که پلنِ A در رویایی‌ترین حالتِ خودش به سِ
هر روز تورا می بینم که با یار همیشگی ات نشسته
و به عابران نگاه می کنی! گاهی از این همه هیاهو می خندی و گاهی از این همه تنهایی
گریه ات می گیرد.. همیشه آنجا نشسته ای..
نمی دانم آیا تعداد عابران را می شماری؟!.. چون
من میدانم که از مدرسه تا خانمان چقدر راه است!.. من میدانم از تو تا اتاقم چند
آواز گنجشک طول می کشد.. تو همیشه آنجا ایستاده یا نشسته ای و مرا که همیشه تنها
می آیم و می روم را می نگری؟ میدانم از تو می خوانم که تو هم نگاهها را می خوانی!
کنارت نشسته
خواب شب بسیار مهم است و می تواند در زندگی روزمره ما و حتی در سلامتی ما تاثیر خودش را به جای بگذارد; لطفا به سوالات زیر دقت کنید:
چه بخوریم را راحت بخوابیم؟
چگونه سریع به خواب برویم؟
آموزش سریع به خواب رفتن چگونه است؟
چکار کنم شبا زود بخوابم؟
روش ها و تکنیک ها و دعا سریع به خواب رفتن چیست؟
این ها بخشی از سوالات بسیاری از افرادی است که مشکل خواب شب دارند، مجله پزشکی دکتر شکیب تصمیم گرفته است که در این مقاله کامل به سوالات شما در مورد بی خوابی شما
چگونه بهتر بخوابیم
از لرزش و چرخیدن در شب خسته شده اید؟ این نکات ساده به شما کمک می کند بهتر بخوابید و در طول روز پرانرژی تر و پر انرژی تر باشید.
چگونه می توانم خواب بهتری در شب داشته باشم؟
خواب خوب بر سلامت روحی و جسمی شما تأثیر می گذارد. کوتاه بیفتد و این می تواند تاثیری جدی بر انرژی روزانه ، بهره وری ، تعادل عاطفی و حتی وزن شما بگذارد. با این حال ، بسیاری از ما به طور منظم شبانه می اندازیم و می چرخیم و در تلاشیم خواب مورد نیاز خود را بدست آوریم.
لباس برای آتلیه بارداری و انتخاب و تصمیم گیری در مورد پوشیدن لباس مناسب برای حاضر شدن در آتلیه بارداری، گاهی شاید دشوار تر از انتخاب آتلیه بارداری مناسب باشد. به تن کردن لباسی که تغییرات بدن در دوران بارداری و برجستگی های زنانه بدن را که در طی این دوره  دستخوش تغییر شده اند را بیش از پیش به نمایش بگذارد، نکته ای است که در عکاسی بارداری بسیار حائز اهمیت است.
عکس گرفتن از بارداری به شما کمک می کند تا از یکی از عجیب ترین و شیرین ترین دوران زندگ

زیبا سازی

فضای داخلی و نحوه و تقسیم بندی پلان ها، نقش مهمی را در ساختار معماری یک بنا بر عهده دارد.
طراحی فضایی با انعطاف پذیری بالا و تنوع پذیر از لحاظ چیدمان و آرایش سطوح می تواند کارکرد های مختلفی را بپذیرد و این در حالی است که مخاطب احساس رضایت بیشتری از فضا خواهد داشت. استفاده از جدا کننده های سبک و قابل حمل، شفاف سازی، رنگ بندی های متناسب با نیاز های موجود، تنوع مصالح، توجه به نحوه قرار گیری و تعامل مابین فضاهای مختلف از جمله ویژ
سلامت چشم و مراقبت از آن موضوع مهمی است. امروز برایتان در درجه از این موضوع گفته‌ایم که یک عینک آفتابی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ عینک آفتابی فقط برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب نیست، بلکه دلایل بسیار خوبی برای استفاده از آن وجود دارد. اول از همه با استفاده از عینک آفتابی می‌توانید جلوی ایجاد چروک‌های ریز گوشه‌های چشم‌تان را بگیرید. بیشتر این چروک‌ها به‌دلیل قرار گرفتن زیاد در معرض نور خورشید ایجاد می‌شوند. همچنین چشم‌تان از نور ماوراء‌
رنگ ها متعلق به شخصیت و موجودیت ما هستند و می‌توان گفت هر یک از ما دارای یک رنگ هستیم می‌توان از رنگ ها به عنوان یک زبان جهانی به همگانی استفاده کرد زیرا رنگ ها در هر کجای دنیا که باشند بیانگر پیام خاصی هستند بر روی هر چه را بپوشانند احساساتی را بر می انگیزند و می توانند تاثیرات متفاوتی روی انسان بگذارد زندگی هر شخصی به وسیله رنگ ها غنی می شود و رنگ است که به زندگی روح و انرژی می بخشد در هر کاری اگر رنگ ها صحیح و به جای انتخاب شوند مانند یک موسی
این روزها اینستاگرام پر از عکس‌های عروسی
هستند که جلوه و ظاهری شبیه به عکس های قدیمی دارند. در واقع این عکس ها
کاملا مدرن و با صحنه‌ها و پس زمینه‌ها و لباس‌های کاملا مدرن و ماروزی
گرفته می‌شوند. اما رنگ و نور و ظاهر آنها به گونه‌ای است که به نظر می‌رسد
قدیمی هستند. در واقع این قدیمی کردن عکس های مدرن، یک تناقض عجیب در روند
عکس های مدلینگ و عروسی است. از یک طرف این عکس ها جدید و از یک طرف شبیه به عکس های قدیمی هستند.
اینکه چرا همه دوست دارند
پژوهشی درباره ی هنر و هنرمندان کهن دیار مزینان
نویسنده و محقق؛ علی مزینانی عسکری

✍️یکی دیگر از فرزندان بلند آوازه و هنرمند کهن دیار مزینان استاد علی اکبر مزینانی است. که در نزد ما مزینانی ها با نام علی شناخته می شود. او که بسیاری از کارگردانان مانند صدر عاملی و  مهدی فخیم زاده ماندگاری خود را در سینما حاصل تجربه و کار با این سینماگر می دانند سال 1325 در مزینان به دنیا آمد.
علی که به همراه والدین به پایتخت مهاجرت کرد در سن چهارده سالگی با ور
  فون تریه از آن معماهایی است که هر چه بیشتر سر در آن فرو می کنی کمتر سر از آن در می آوری. نوشتن درباره ی او قدم به قدم دشواری های خودش را دارد و قدمِ آخری در کار نیست! طرفه آن که حال با فیلمی طرفیم که فشرده ای از کلِ کارهای او را در خود دارد. همچنان پر از ارجاعاتِ گوناگون به ادبیات و موسیقی و نقاشی و سینماست و خودش در جایی میان همه ی این ها قرار دارد. ایده ها و علاقه های قابلِ پیگیری و همیشگی حالا صرفا در کنارِ هم نیستند بلکه در یکدیگر فرو رفته اند.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها